30KPA51CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA51CA-B
JLCPCB Part #
C1667877
Description
-55℃~+175℃ 30kW@10/1000us 350.7A@10/1000us 50uA 51V 62.7V 86.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS