P0402K3010FNT
MFR.Part #
P0402K3010FNT
JLCPCB Part #
C4114394
Description
-55℃~+155℃ 301Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS