5KP22A-E3/54
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP22A-E3/54
JLCPCB Part #
C1973191
Description
-55℃~+175℃ 141A@10/1000us 22V 26.9V 2uA 35.5V 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD)