VKP681KCQNZ0KR
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VKP681KCQNZ0KR
JLCPCB Part #
C1635182
Package
Plugin,P=12.5mm
Description
-40℃~+125℃ 680pF 760V X1,Y1 ±10% 插件,P=12.5mm Safety Capacitors ROHS