5KP17A-E3/51
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
5KP17A-E3/51
JLCPCB Part #
C1667367
Description
-55℃~+175℃ 17V 181A@10/1000us 20.9V 27.6V 2uA 5kW@10/1000us TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS