5KP45CA-B
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5KP45CA-B
JLCPCB Part #
C1667474
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 2uA 45V 55.3V 5kW@10/1000us 70.2A@10/1000us 72.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS