595D685X06R3T2T
MFR.Part #
595D685X06R3T2T
JLCPCB Part #
C1960751
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 6.8uF 8.5Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS