LSR4.7/10XLM5000
Extended
Manufacturer
Nemco Electronics Corporation
MFR.Part #
LSR4.7/10XLM5000
JLCPCB Part #
C5753380
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 5Ω@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS