595D225X9010T2W
MFR.Part #
595D225X9010T2W
JLCPCB Part #
C1960660
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 2.2uF 8.6Ω ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS