594D475X0020B8T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
594D475X0020B8T
JLCPCB Part #
C4988764
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 20V 4.7uF 900mΩ ±20% 1611 Tantalum Capacitors