T55B157M6R3C0070
MFR.Part #
T55B157M6R3C0070
JLCPCB Part #
C2158734
Package
1411
Description
-55℃~+105℃ 150uF 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS