594D107X96R3B2T
MFR.Part #
594D107X96R3B2T
JLCPCB Part #
C1961239
Package
1611
Description
-55℃~+125℃ 100uF 250mΩ 6.3V ±10% 1611 Tantalum Capacitors ROHS