RN65E3480BRE6
MFR.Part #
RN65E3480BRE6
JLCPCB Part #
C1803628
Description
-65℃~+175℃ 348Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors