591D108X9004R2T20H
MFR.Part #
591D108X9004R2T20H
JLCPCB Part #
C1965016
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 4V 50mΩ ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS