592D108X9004R2T20H
MFR.Part #
592D108X9004R2T20H
JLCPCB Part #
C1963866
Package
2824
Description
-55℃~+125℃ 1000uF 200mΩ 4V ±10% 2824 Tantalum Capacitors ROHS