564R3DF0Q56
MFR.Part #
564R3DF0Q56
JLCPCB Part #
C1643282
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
3kV 56pF 6.4mm 7.4mm ±5% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS