562R5GAD47RE
MFR.Part #
562R5GAD47RE
JLCPCB Part #
C1636607
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1kV 4.7nF 6.4mm 9.4mm Z5U ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS