564R30GAS10
MFR.Part #
564R30GAS10
JLCPCB Part #
C1620007
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
10nF 20mm 3kV 9.5mm Y5U ±20% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS