RNC50H8062FRB14
MFR.Part #
RNC50H8062FRB14
JLCPCB Part #
C1445585
Description
-65℃~+175℃ 100mW 80.6kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors