564R20GAD18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
564R20GAD18
JLCPCB Part #
C1640823
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1.8nF 2kV 6.4mm 9.1mm Z5U ±20% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS