562R10TSD22
MFR.Part #
562R10TSD22
JLCPCB Part #
C1621621
Package
Plugin,P=9.5mm
Description
12.4mm 1kV 2.2nF 9.5mm X5F ±10% 插件,P=9.5mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS