SFR25H0007871FR500
MFR.Part #
SFR25H0007871FR500
JLCPCB Part #
C3503284
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.87kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL6.5mm Through Hole Resistors ROHS