CRCW0402412RFKEDHP
MFR.Part #
CRCW0402412RFKEDHP
JLCPCB Part #
C4067110
Description
-55℃~+155℃ 200mW 412Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS