M39003/09-0039
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
M39003/09-0039
JLCPCB Part #
C4984405
Package
Plugin,D7.3xL17.4mm
Description
-55℃~+125℃ 120mΩ 20V 39uF ±10% Plugin,D7.3xL17.4mm Tantalum Capacitors