P2010H1821FBW
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
P2010H1821FBW
JLCPCB Part #
C4273739
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 1W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount