53D331F100GE6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
53D331F100GE6
JLCPCB Part #
C1611906
Package
Plugin,D19.3xL29mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 100V 29mm 330uF 插件,D19.3xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded