39D257G040GE7
MFR.Part #
39D257G040GE7
JLCPCB Part #
C1648100
Package
Plugin,D19.3xL29mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 250uF 29mm 40V 500hrs@85℃ 插件,D19.3xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded