53D221F450KS6
MFR.Part #
53D221F450KS6
JLCPCB Part #
C1614866
Package
Plugin,D28.8xL79.8mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 220uF 450V 79.8mm 插件,D28.8xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded