EKZE100ETD122MJ20S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKZE100ETD122MJ20S
JLCPCB Part #
C1596118
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.092A@120Hz 10V 10mm 1200uF 20mm 23mΩ 4000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS