53D103F050KS6
MFR.Part #
53D103F050KS6
JLCPCB Part #
C1614043
Package
Plugin,D28.8xL79.8mm
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 10000uF 1000hrs@85℃ 50V 79.8mm 插件,D28.8xL79.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded