53D112G035GE7
MFR.Part #
53D112G035GE7
JLCPCB Part #
C3308517
Package
Plugin,D19.3xL29mm
Description
-10%~+75% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 1100uF 219mΩ@120Hz 35V 980mA@120Hz 插件,D19.3xL29mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded