517D106M160CC6AE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
517D106M160CC6AE3
JLCPCB Part #
C5112615
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 12.5mm 160V 2000hrs@105℃ 5mm 70mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS