515D107M050BB6FE3
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
515D107M050BB6FE3
JLCPCB Part #
C5112584
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.5mm 2000hrs@85℃ 250mA@120Hz 3.5mm 50V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS