RN65C2871FBSL
MFR.Part #
RN65C2871FBSL
JLCPCB Part #
C3482445
Description
-65℃~+175℃ 2.87kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors