510D336M010AA3D
MFR.Part #
510D336M010AA3D
JLCPCB Part #
C1601726
Package
Plugin,D6.5xL15.16mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 15.16mm 2.54mm 2000hrs@105℃ 33uF 6.5mm ±20% 插件,D6.5xL15.16mm Horn-Type Electrolytic Capacitors