500D277M025DC2T
MFR.Part #
500D277M025DC2T
JLCPCB Part #
C1602035
Package
Plugin,D9.5xL20.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20.5mm 2000hrs@85℃ 25V 270uF 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded