500D227M025DC5T
MFR.Part #
500D227M025DC5T
JLCPCB Part #
C1603629
Package
Plugin,D9.5xL20.5mm
Description
-40℃~+85℃ 20.5mm 2000hrs@85℃ 220uF 25V 9.5mm ±20% 插件,D9.5xL20.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded