RNC55J8062BRRE5
MFR.Part #
RNC55J8062BRRE5
JLCPCB Part #
C3566224
Description
-65℃~+175℃ 125mW 80.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors