RN60C69R8BRE6
MFR.Part #
RN60C69R8BRE6
JLCPCB Part #
C1792378
Description
-65℃~+175℃ 250mW 69.8Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors