Y07857K74200B9L
MFR.Part #
Y07857K74200B9L
JLCPCB Part #
C1468132
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 7.742kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS