3.0C90CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C90CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035637
Description
-55℃~+175℃ 111V 159A@8/20us 189V 1uA 3kW 90V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS