3.0C30CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C30CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035135
Description
-55℃~+175℃ 1uA 30V 36.8V 3kW 469A@8/20us 64V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS