3.0C54CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C54CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035143
Description
-55℃~+175℃ 113V 1uA 34.4A@10/1000us 3kW 54V 66.3V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS