3.0C58CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C58CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035144
Description
-55℃~+175℃ 121V 1uA 248A@8/20us 3kW 58V 71.2V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS