RNC55H5450FRRE8
MFR.Part #
RNC55H5450FRRE8
JLCPCB Part #
C3540896
Description
-65℃~+175℃ 125mW 545Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors