IHD1ER330L
MFR.Part #
IHD1ER330L
JLCPCB Part #
C17575881
Description
1.3A 1.8A 33uH 75mΩ ±15% 插件,D6.8xL17.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS