39D307G075FP7
MFR.Part #
39D307G075FP7
JLCPCB Part #
C1648107
Package
Plugin,D16.1xL67.1mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 300uF 500hrs@85℃ 67.1mm 75V 插件,D16.1xL67.1mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded