39D257G030EL6
MFR.Part #
39D257G030EL6
JLCPCB Part #
C1648096
Package
Plugin,D13xL54.4mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 250uF 30V 500hrs@85℃ 54.4mm 插件,D13xL54.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded