CMF505K9000FHBF
MFR.Part #
CMF505K9000FHBF
JLCPCB Part #
C1417667
Description
-55℃~+175℃ 250mW 5.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors