39D256F150EJ6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
39D256F150EJ6
JLCPCB Part #
C1611442
Package
Plugin,D13xL41.7mm
Description
-10%~+50% -20℃~+85℃ 150V 25uF 41.7mm 500hrs@85℃ 插件,D13xL41.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded